Kierowca kat B

Interima Polska Sp. z o.o., posiadająca certyfikat Agencji Zatrudnienia o numerze 12876, prowadzi
obecnie rekrutację, na zlecenie swojego klienta, na stanowisko:

  Kierowca kat. B

Miejsce pracy:  Tczew, woj. pomorskie

Wymagania:

Oferta
skierowana do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

Prawo jazdy kat B.,  doświadczenie minimum 5
lat w prowadzeniu pojazdów

Przewóz  osób
niepełnosprawnych + przewóz osób pojazdem taxi lub busem

Umiejętność spokojnej, elastycznej i ekonomicznej
jazdy busem niepowodującej choroby lokomocyjnej u przewożonych osób

Dbałość
o sprzęt i powierzone mienie

Wykazywanie się empatią oraz zdolnością do jazdy
z osobami niepełnosprawnymi

Brak nałogów

Posiadanie aktualnego badania lekarskiego dla
kierowcy zawodowego oraz orzeczenia psychologicznego (istnieje również
możliwość skierowania na badania przez firmę dla osób, które jeszcze nie
posiadają tych zaświadczeń)

Obowiązki:

Język  angielski
mile widziany

Przewóz niepełnosprawnych dzieci i przewóz osób
dorosłych na zlecenie ( również na wózkach inwalidzkich) na terenie Tczewa (woj. pomorskie).

Oferujemy:

Pracę od 02.01.2018 w systemie zmianowym: 6-14 lub 14-22 od
poniedziałku do niedzieli

Umowę o pracę na czas nieokreślony

Miesięczne wynagrodzenie: do ustalenia

Zainteresowane
osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: rekrutacja@interima.pl wraz  z załączeniem następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji
procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych
Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).” Interima Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie
prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2018-01-02
Oferta ważna do: 2018-01-30
Branże: Logistyka;
Wymagane doświadczenie: Wieloletnie (4 lata i więcej)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny