Sortowacz - od 08.01.2018

Prężnie rozwijająca się AGENCJA PRACY DAKO WORK Sp. z o.o. Sp. K. (CERTYFIKAT do rejestracji podmiotów prowadzących agencje pracy o nr 11272) – należąca do grupy DAKO z Gliwic oraz DAKO Personal GmbH – dla Naszego Klienta poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku: Sortowacz.

Zakres obowiązków:
- praca przy taśmie,
- sortowanie odpadów.

Wymagania:
- chęć do pracy,
- dyspozycyjność od 08.01.2018,

mile widziane:
- własny samochód (niewymagane),
- znajomość języka niemieckiego (niewymagane).

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową,
- atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- opieka polskiego Koordynatora,
- zwrot kosztów dojazdu z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy,
- ubezpieczenie,
- zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy,
- pracę tymczasową, w spółce o stabilnej pozycji na rynku pracy za granicą.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV. Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że udzielamy odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez DAKO WORK Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Gliwicach."

Data dodania: 2017-12-13
Oferta ważna do: 2018-01-10
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny