Młodszy Specjalista/Stażysta ds. Social Media

Jesteś fanem internetu?
Media społecznościowe i blogosfera nie maja przed tobą tajemnic?
Lubisz pisać i robisz to dobrze? W nowych technologiach poruszasz się jak ryba w wodzie?
Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji!!!
Naszym Klientem jest firma z sektora Gas&Oil
Miejsce Pracy: Warszawa Numer Referencyjny: SM/2017/OW

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet ciekawych szkoleń,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Pracę w miłej atmosferze;

Zakres obowiązków:
  • Planowanie i koordynacja kampanii w social media (You Tube, Instagram, Facebook, Snapchat),
  • Przygotowywanie tekstów PR-owych  i blogowych,
  • Udział w opracowaniu i tworzeniu strategii e – marketingowej,
  • Monitoring efektywności prowadzonych działań,
  • Budowanie wizerunku firmy w Internecie,
  • Udział w organizacji eventów branżowych oraz wewnętrznych,
  • Analiza działań konkurencji,
  • Współpraca z innymi działami;

Wymagania:
  • Ukończone studia wyższe (dziennikarstwo, marketing, PR lub pokrewne),
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi interaktywnych i nowych technologii,
  • Wiedza z obszaru marketingu i zmieniających się trendów,
  • Znajomość Google Analytics, Gogle Adwords,
  • Znajomość języka angielskiego (minimum na poziomie B1),
  • Mile widziana znajomość programów graficznych – Photoshop, Ilustrator,
  • Lekkie pióro i spostrzegawczość,
  • Kreatywność i dobra organizacja,
  • Nastawienie na realizację celu
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne;

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: ___rekrutacja1017@mostwanted.pl________

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2017-12-13
Oferta ważna do: 2018-01-10
Branże: Marketing; Media / Sztuka / Rozrywka;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Specjalista