Monter Fasad

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną. Obecnie dla naszego zagranicznego klienta poszukujemy:

                                                                               MONTERA FASAD - FRANCJA

Obowiązki:

* montaż fasad (Trespa, Eternit)
* praca na wysokości i na rusztowaniach

Wymagania:

* umiejętność czytania rysunku technicznego
* brak lęku wysokości i doświadczenie w pracy na rusztowaniach
* dobra kondycja fizyczna
* mile widziana znajomość j.francuskiego oraz chęć wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy:

* legalne zatrudnienie w oparciu o umowę francuską
* bezpłatne zakwaterowanie
* opiekę zdalnego koordynatora przez cały okres trwania kontraktu
* premie kwartalne

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje aktualne, opisowe CV ze zdjęciem na adres: angelika.hajdugainterimax.com

Numer kontaktowy: 503 345 904
Data dodania: 2017-12-19
Oferta ważna do: 2018-01-16
Branże: Budownictwo;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny