KONTROLER JAKOŚCI - rysunek techniczny

PMI Outsourcing sp. z o. o . świadcząca usługi doradztwa personalnego w zakresie rekrutacji oraz kadr i płac, dla swojego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej o kapitale brytyjskim - poszukuje osoby na stanowisko: KONTROLER JAKOŚCI - praca na produkcji

Oferowane:
- umowa o pracę
- szkolenia stanowiskowe
- I zmiana od poniedziałku do piątku
- wynagrodzenie do negocjacji

Wymagania:
 - znajomość RYSUNKU TECHNICZNEGO - warunek konieczny
- wykształcenie techniczne minimum zawodowe - warunek konieczny
- doświadczenie w pracy na produkcji

Obowiązki:
- przeprowadzanie kontroli jakościowej w trakcie trwania procesu produkcyjnego i po jego zakończeniu zgodnie z dokumentacją

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na e-mail: joanna.malewska@pmi-outsourcing.pl lub kontakt telefoniczny 604 745 666.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2017-12-20
Oferta ważna do: 2018-01-17
Branże: Kontrola jakości; Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny