Doradca klienta

Aviva jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowo - finansowym. Zaufały nam 34 miliony Klientów w krajach Europy, Azji i w Kanadzie. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo, ubezpieczając ich życie, zdrowie i majątek oraz dbamy o ich przyszłość oferując plany oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytalne.

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe które przygotuje Cię do pozyskania klientów oraz sprzedaży naszych produktów
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju oraz realną możliwość objęcia stanowiska menedżerskiego
  • stabilną współpracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dodatkowe benefity od początku współpracy..

Zakres obowiązków:
  • kształtował pozytywny wizerunek firmy
  • sprzedaż produktów AVIVA poprzez przygotowanie indywidualnych i grupowych rozwiązań dla Klientów
  • pozyskiwanie i obsługa Klientów w oparciu o standardy firmy AVIVA
  • organizacja i prowadzenie spotkań biznesowych z Klientami

Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne otwartość
  • zaangażowanie
  • silna orientacja na cel
  • konsekwencja w działaniu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email:     aviva.poznan1@gmail.com

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Data dodania: 2018-01-03
Oferta ważna do: 2018-01-31
Branże: Finanse / Ekonamia;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Specjalista