New Business Manager

PassionHR - agencja doradztwa personalnego, aktualnie w imieniu swojego klienta, poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie relacji,
- współtworzenie koncepcji sprzedaży,
- budowanie portfela potencjalnych klientów,
- opracowywanie rozwiązań dla klientów we współpracy z innymi działami firmy,
- prowadzenie aktywnego prospectingu,
- prowadzenie i przygotowywanie prezentacji,
- monitoring przetargów,
- budowanie baz handlowych,
- praca w systemie informatycznym (CRM),
- raportowanie wyników pracy do bezpośredniego przełożonego,
- negocjowanie warunków współpracy i umów (przy wsparciu przełożonego oraz wsparciu prawnym),
- koordynacje działań zespołu w celu przygotowania oferty dla klienta,
- poprawne i terminowe realizowanie zadań,
- składanie ofert

Oczekiwane umiejętności i kwalifikacje:
- umiejętność docierania do osób decyzyjnych w organizacjach o złożonej strukturze organizacyjnej,
- analiza potrzeb klienta,
- skuteczne zamykanie sprzedaży,
- koordynowanie procesu  składania ofert,
- umiejętność prowadzenia rozmów z różnymi grupami odbiorców (osoby biznesowe i techniczne),
- znajomość technik sprzedaży i perswazji,
- wiedza z zakresu Digital marketingu pozwalająca na wzbudzanie potrzeb,
- wiedza z zakresu procesu wytwarzania oprogramowania w zakresie serwisów internetowych,
 - prawo jazdy kat.B (czynne)

Wymagania:
-Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
- doświadczenie i sukcesy w sprzedaży wdrożeń serwisów internetowych,
- znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy:
-pracę w stabilnej firmie o uznanej marce,
-ciekawe projekty dla znanych marek,
-niezbędne narzędzia pracy ( telefon, laptop, samochód do użytku służbowego)
-szkolenia,
- Benefity np. karta multisport, dofinansowanie do ubezpieczenia medycznego oraz ubezpieczenia na życie.

Prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: @

Data dodania: 2018-01-03
Oferta ważna do: 2018-01-31
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Wieloletnie (4 lata i więcej)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Specjalista
Możliwość pracy zdalnej: NIE

PassionHR

rekrutacja@passionhr.pl