Clever Frame International Sp. z o.o.

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pracownik Produkcji

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Oferujemy:
  • Stałą pracę na Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w systemie jedno zmianowym pn-pt (8:00-16:00)
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od zaangażowania i umiejętności oraz stażu pracy (płaca zasadnicza (2100 netto) + premia)
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
  • Koleżeńską oraz niekorporacyjną atmosferę pracy

Zakres obowiązków:
  • Obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych w dziale produkcji systemów wystawienniczych (piła formatowa, elektronarzędzia),
  • Dbanie o zachowanie wysokiej jakości wytwarzanych produktów w oparciu o harmonogram oraz obowiązujące standardy,
  • Uczestniczenie w procesie wprowadzania nowych produktów,
  • Ulepszanie oraz optymalizacja procesu produkcyjnego na swoim stanowisku pracy
  • Monitorowanie pracy maszyn i urządzeń
  • Przestrzeganie i postępowanie zgodnie z obowiązującymi w firmie oraz na stanowisku pracy procedurami, zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania:
  • Sprawność manualna, predyspozycje techniczno- mechaniczne,
  • Mile widziane wykształcenie techniczne,
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • Systematyczność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Samodyscyplina oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w myśleniu i działaniu, odpowiedzialność,
  • Chęć nauki obsługi urządzeń produkcyjnych,
  • Dodatkowym atutem będzie podstawowa umiejętność obsługi maszyn CNC.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: rekrutacja@cleverframe.com

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2018-01-04
Oferta ważna do: 2018-02-01
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 3400 - 4000 zł brutto