Elektromonter

Misją Firmy LAXO Work jest pomoc i świadczenie usług na najwyższym poziomie dla naszych Klientów. Od lat realizujemy z sukcesem projekty dla Klientów w Polsce i za granicą.

Obecnie do naszych struktur poszukujemy kandydata na stanowisko:
ELEKTROMONTER
Miejsce pracy: Ostrów Wlkp. / Poznań
Numer referencyjny: CT/LK/01/2018

Opis stanowiska: ·               montaże instalacji elektrycznych przemysłowych             budowa kablowych i napowietrznych sieci średniego i niskiego napięcia
budowa stacji transformatorowych.

Wymagania:
·        umiejętność czytania schematów elektrycznych,          dyspozycyjność (praca może mieć charakter delegacyjny), stan zdrowia umożliwiający pracę na budowach, także praca na wysokości, wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne, świadectwo kwalifikacyjne "E" powyżej 1 kV - będzie dodatkowym atutem, doświadczenie zawodowe  – mile widziane,         prawo jazdy kategorii B – mile widziane,       umiejętność pracy w zespole, doskonała organizacja pracy,    staranność wykonywanych prac, sumienność, skrupulatność, dokładność;

Oferujemy:
·                atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, ·                bezpłatne zakwaterowanie,              bezpłatny dojazd do pracy w miejscu jej wykonywania,          pracę na pełny etat i umowę zlecenie,              stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,
       możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia,

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacji zachęcamy do kontaktu:
 Lija Kilanava
Specjalista ds. rekrutacji
Mail: lija.kilanava@laxo.pl
Tel. 61 666 4747

 Prosimy o dołączenie klauzul: „Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez LAXO Work Sp. z o. o Sp.k. co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych” „Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z LAXO Work Sp. z o. o Sp.k.  w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi”

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest LAXO Work Sp. z o. o Sp.k.  z siedzibą w Poznaniu przy ul. Droga Dębińska 4a. Dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam swoje dokumenty rekrutacyjne wyrażasz zgodę byśmy przetwarzali Twoje dane w związku z prowadzoną rekrutacją.”

Data dodania: 2018-01-04
Oferta ważna do: 2018-02-01
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Możliwość pracy zdalnej: NIE

LAXO Work Sp. z o.o.

praca@laxo.pl