ASYSTENT PROJEKTANTA - TECHNOLOG

Firma Hunnebeck Polska, międzynarodowy lider na rynku szalunków i rusztowań, poszukuje w związku z dynamicznym rozwojem  kandydata na stanowisko:

                                                                     Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:
·         Opracowywanie projektów technologii użycia systemów szalunków i rusztowań, ·         Wykonywanie podstawowych obliczeń statyczno-wytrzymałościowych potrzebnych przy projektach szalunków i            rusztowań, ·         Bezpośrednie doradztwo techniczne na budowach, ·         Bezpośredni kontakt z Klientem w sprawach związanych z opracowaniem poprawnej oferty technicznej, ·         Współpraca z działem handlowym i logistyki w zakresie przygotowywania ofert.

Wymagania:
·         Wykształcenie wyższe budowlane (wskazane kierunki konstrukcyjne),
·         Znajomość programu AutoCad i programów obliczeniowych (wskazane Robot),
·         Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata.

Kompetencje:
·       Komunikatywność,
·       Dynamizm,
·       Dokładność,
·       Rzetelność.

Oferujemy:
·         Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w zespole zróżnicowanym wiekowo,
·         Dostosowane do potrzeb stanowiska narzędzia pracy,
·         Prywatną opiekę medyczną,
·         Dofinansowanie do pakietów sportowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji z dopiskiem: „Oferta pracy – Asystent Projektanta - Technolog – Gdańsk”
na adres:  rekrutacje@huennebeck.com

Aplikacja powinna zawierać poniższą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hunnebeck Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)".

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.
Data dodania: 2018-01-05
Oferta ważna do: 2018-02-02
Branże: Architektura; Budownictwo; Inżynieria / technologia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Asystent