Młodszy specjalista ds. zakupów

OFERTA DOBORU PERSONALNEGO

Agencja Zatrudnienia WORK SYSTEM NR CERT 8980 aktualnie poszukuje dla jednego ze swoich klientów, osób do pracy na stanowisku:

Obowiązki:

- analizowanie rynku i poszukiwanie nowych dostawców,

- budowanie relacji z nowymi i dotychczasowymi dostawcami,

- prowadzenie dokumentacji zakupowej,

- negocjowanie warunków współpracy z dostawcami,

- bieżąca współpraca z innymi działami oraz dostawcami w zakresie działań zakupowych,

- mile widziane prawo jazdy.

Oczekiwania:

- samodzielność, kreatywność i zaangażowanie

- znajomość programu Microsoft Excel,

- płynna znajomość języka angielskiego,

- umiejętności planowania i organizacji swojej pracy,

- zdolności analityczne

- łatwość nawiązywania kontaktów handlowych.

Oferta:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- zatrudnienie bezpośrednio u klienta,

- możliwość wdrażania własnych pomysłów i kreowania ścieżki rozwoju zawodowego,

- praca w międzynarodowym zespole,

- pakiety socjalne,

- praca w systemie jednej zmiany w godzinach 8:30 – 16:30 od poniedziałku do piątku.

Miejsce wykonywania zlecenia: Łódź – Śródmieście
Data dodania: 2018-01-05
Oferta ważna do: 2018-02-02
Branże: Call center / Obsługa klienta;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Nie określono