Pracownik Magazynowy - Panie, Panowie - Widzew

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Agencja Zatrudnienia Work System nr cert 8980 dla jednego ze swoich kluczowych klientów poszukuje osób na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNOWY

Obowiązki:
- kompletacja i pakowanie wysyłek
- metkowanie
- rozładunek i załadunek towaru
- podstawowa obsługa komputera

Oferta:
- praca w systemie I lub II -zmianowym
- praca od poniedziałku do piątku
- zatrudnienie w oparciu o Umowę Zlecenia

Oczekiwania:
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
- chęć podjęcia pracy w systemie I lub II - zmianowym
- sumienność i dokładność

Miejsce wykonania zlecenia: ŁÓDŹ - WIDZEW
Aby aplikować, proszę o przesłanie CV wraz z aktualną klauzulą na adres mailowy anna.mijas@worksystem.com.pl wpisując w tytule "Pracownik magazynowy- Widzew"

Data dodania: 2018-01-05
Oferta ważna do: 2018-02-02
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny