Menager cukierni/restauracji

OFERTA DOBORU PERSONALNEGO

Agencja Zatrudnienia WORK SYSTEM NR CERT 8980 dla jednego ze swoich klientów poszukuje pracowników na stanowisko:

Obowiązki:
- nadzór nad pracą w cukierniach,
- kontrola standardów,
- organizacja pracy pracowników.

Oczekiwania:
- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
- czynne prawo jazdy,
- wysoka kultura osobista,
- gotowość do podjęcia pracy w systemie zadaniowym,
- gotowość do pracy w tygodniu oraz w weekendy,
- mile widziane doświadczenie w handlu lub w pracy w kawiarni.

Oferta:
- praca w systemie zadaniowym,
- praca od poniedziałku do piątku oraz w weekendy,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie na cały etat,
- pełne szkolenie z zakresu obowiązków,
- sprawowanie nadzoru nad 2-4 cukierniami.

Miejsce wykonania zlecenia: Łódź (Port Łódź)

Data dodania: 2018-01-05
Oferta ważna do: 2018-02-02
Branże: Gastronomia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Kierownik
Wynagrodzenie: 500 - 4000 zł brutto