Pracownik Magazynowy

Oferta pracy tymczasowej

Agencja Pracy Tymczasowej WORK SYSTEM NR CERTYFIKATU 8980 dla jednego ze swoich klientów poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNOWY

Obowiązki:
- dostarczanie i kompletowanie półwyrobów na gniazda produkcyjne,
- rozładunek surowca,
-rozładunek surowca,
-załadunek produktów gotowych,
-inne prace magazynowe.

Oczekiwania:
-dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,
-gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
-mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych UDT,
-gotowość do dojazdów do Bukowca na własną rękę.

Oferta:
-praca w systemie III zmian,
-zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia ZUS,
-stawka godzinowa dla magazyniera bez uprawnień - 15zł brutto-stawka godzinowa dla wózkowego  - 17 zł brutto,
-po trzymiesięcznym okresie próbnym, możliwość zatrudnienia bezpośrdnio przez firmę.

Miejsce wykonywania zlecenia: BUKOWIEC ok. Andrespola
Data dodania: 2018-01-05
Oferta ważna do: 2018-02-02
Branże: Logistyka;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2000 - 2800 zł brutto