Kierownik nowoczesnego laboratorium - wysokie zarobki !

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Współpracujemy zarówno z dużymi przedsiębiorstwami jak i małymi firmami na całym świecie. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko :

                                                        Kierownik laboratorium analitycznego

                                                                  Miejsce pracy : Trzebinia

                      Zakres obowiązków:
·               *    nadzór i organizacja pracy laboratorium - planowanie i zapewnienie ciągłości pracy laboratorium,
       *    koordynacja i nadzór pracy podległego zespołu
nadzór nad terminowym wykonywaniem zleceń w laboratorium
·               *    wykonywanie oznaczeń metodami klasycznymi i instrumentalnymi ·               *    opracowywanie, wdrażanie i walidacja metod analitycznych ·               *    prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem jakości ·               *    współpraca z jednostkami badawczymi oraz klientami przy realizacji prac badawczo – rozwojowych ·                             znajomość przepisów, procedur, etc., związanych z wykonywanymi zadaniami ·               *    opracowywanie, wdrażanie i walidacja metod analitycznych, w tym poszukiwanie nowych rozwiązań oraz                      optymalizacja już istniejących pod kątem efektywności ekonomicznej ·               *    opracowanie raportów i sprawozdań z prowadzonych badań ·               *    rozwiązywanie problemów badawczych, technicznych/aparaturowych ·               *    nadzór nad aparaturą i odczynnikami ·               *    przygotowanie warsztatu pracy pod kątem realizacji zaplanowanych badań i projektów ·               *    przygotowywanie laboratorium do wdrożenia systemów jakościowych ·               *    opracowywanie nowych procedur badawczych i ogólnych, aktualizacja i optymalizacja procedur już                  istniejących ·             *    przygotowanie danych do kalkulacji kosztów oraz cen usług i badań wyspecyfikowanych w zapytaniach ofertowych kierowanych do laboratorium analiz instrumentalnych ·
tworzenie ofert i kierowanie ich do klientów
·              *    czynny udział w tworzeniu i poszerzaniu oferty ITM, poszukiwanie nowych kierunków badań i usług

                  Od kandydatów oczekujemy:
·               *     wykształcenia wyższego o profilu chemicznym/farmaceutycznym ·               *    minimum 2 letniego doświadczenia na stanowisku kierownika laboratorium chemicznego ·
zapewnienie QC i QA
·               *    umiejętności budowania zespołu ·               *    doświadczenia w badaniach z zakresu analizy klasycznej i instrumentalnej ·
bardzo dobrej znajomości technik analitycznych i obsługi wysokowyspecjalizowanej aparatury laboratoryjnej (m.in.IPC-MS,  HPLC-MS, GC-MS, HPLC-UV/VIS, spektrometr, inne)
·               *    doświadczenie w pracy w laboratorium akredytowanym i wiedza z zakresu zarządzania systemem jakości w Laboratorium opartym o normę PN-EN ISO 17025 będą dodatkowym atutem ·               *    doświadczenia w zakresie opracowywania, wdrażania i walidacji metod analitycznych ·               *    bardzo dobrej znajomości języka angielskiego ·               *    umiejętności analitycznego myślenia ·               *    dociekliwości i konsekwencji w rozwiązywaniu problemów badawczych, technicznych/aparaturowych ·                     *    dokładności w realizacji zadań oraz umiejętności poprawnego wyciągania wniosków ·
dobrej organizacji pracy, sumienności

                   Oferujemy:
·                *     wysokie zarobki
        *     stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
·                *     przyjazną atmosferę pracy  ·                *     budowanie własnego zespołu ·                *     samodzielne stanowisko pełne wyzwań ·
możliwość czynnego uczestniczenia w procesie budowania i rozwoju nowej jednostki o profilu B+R
·        pracę przy ciekawych projektach z wykorzystaniem nowoczesnej infrastruktury

               Aplikacje prosimy kierować na adres mailowy :
rekrutacjapracownikow2017@gmail.com

Data dodania: 2018-01-05
Oferta ważna do: 2018-02-02
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Kierownik
Wynagrodzenie: 500 - 500 zł brutto
Możliwość pracy zdalnej: NIE

Laboratorium

rekrutacjapracownikow2018@protonmail.com