FINSKI - 6500PLN - wsparcie mailowe i telefoniczne

I Linia Wsparcia Technicznego z j FINSKIM   Miejsce pracy Gdańsk Umowa o pracę Wynagrodzenie 6500 PLN brutto   Gwarantujemy szkolenia

Opis stanowiska:
  Obsługa I linii wsparcia technicznego – market  fiński. Nie sprzedaż.

Udzielanie informacji zwrotnych.

Praca od poniedziałku do piątku Dodatkowo premie uznaniowe, uzależnione od jakości pracy.

Wymagania:
  Bardzo dobra znajomość języka fińskiego Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne Sumienność, odpowiedzialność, poczucie humoru

CV prosimy przesłać na   jobs@personnelandmedia.com

Polub nas na https://www.facebook.com/Personnel-and-Media-Solutions-117243798912757/

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Data dodania: 2018-01-08
Oferta ważna do: 2018-02-05
Branże: Call center / Obsługa klienta;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy
Wynagrodzenie: 6500 - 6500 zł brutto