Pracownik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Siedliszowice
Poszukujemy kandydata na Pracownika Utrzymania Ruchu – Mechanik / Elektryk, który ma doświadczenie w tej dziedzinie.
PODSTAWOWE WYMAGANIA:
  • Serwis parku maszynowego – usuwanie awarii i niezgodności
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Realizacja przeglądów okresowych maszyn
  • Instalacja urządzeń elektrycznych
  • Nadzór nad bezpieczeństwem energetycznym (utrzymanie ciągu dostępności utrzymania mediów na potrzeby procesu produkcyjnego i całego zakładu)
  • Doświadczenie w wykrywaniu usterek w systemach zmechanizowanego sprzętu
  • Podstawowe umiejętności z zakresu prac warsztatowych
  • Doświadczenie w pracy wymagającej przestrzegania odpowiednich standardów i przepisów BHP

PREFEROWANE KWALIFIKACJE:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie
  • Doświadczenie w pracy z maszynami produkcyjnymi
  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Nadawanie priorytetu najlepszym praktykom BHP we wszystkich wykonywanych zadaniach
  • Przeprowadzanie zaplanowanej konserwacji zapobiegawczej w odniesieniu do całego wyposażenia obiektu
  • Szybkie reagowanie na awarie, komunikacja ze stronami, których dotyczy problem, oraz skuteczne usuwanie wszelkich usterek
  • Działanie na rzecz ciągłego wprowadzania udoskonaleń poprzez wyciąganie wniosków z awarii oraz przesyłanie uwag i sugestii dotyczących udoskonaleń za pośrednictwem kierownika zakładu
  • Zapewnianie wysokiego poziomu dostępności sprzętu klientom
  • Bieżąca współpraca z Kierownikiem Zakładu
  • Wspieranie osób pracujących na terenie zakładu i korzystanie z ich zasobów wiedzy

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe plus system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Data dodania: 2018-01-09
Oferta ważna do: 2018-02-06
Branże: Inżynieria / technologia; Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2000 - 2000 zł brutto