Informatyk z orzeczeniem o stopniu o niepełnosprawności

Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych to firma współpracująca najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.
W związku z dynamicznym rozwojem dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:
Informatyk (konserwator urządzeń elektrycznych) z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności

Miejsce pracy: Toruń

Podstawowe obowiązki:

• obsługa informatyczna w siedzibie firmy,

• umiejętność instalacji, konfiguracji i podstawowej diagnostyki sprzętu komputerowego,

• konfiguracja i diagnostyka aplikacji biurowych,

• inne prace zlecone.

Wymagania:

• wykształcenie minimum średnie,

• znajomość pakietu MS Office,

• samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy,

• komunikatywność i odpowiedzialność,

• umiejętność pracy pod presją czasu,

• prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole,

• pracę na samodzielnym stanowisku,

• możliwości rozwoju,

• niezbędne narzędzia do pracy.

Aplikacje zawierające CV i kopię orzeczenia o niepełnosprawności należy składać na adres mailowy r.ginter@obpon.pl, rekrutacja@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Data dodania: 2018-01-11
Oferta ważna do: 2018-02-08
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono
Możliwość pracy zdalnej: NIE

Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych

miroslaw.zalewski@apton.pl