Jobcoach

Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie doradztwa personalnego oraz szkoleniowego wsparcia przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dekady. Jesteśmy agencją doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9748.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

JOBCOACH
Miejsce pracy: Knurów, woj. śląskie

OBOWIĄZKI

• Prowadzenie sesji coachingowych–wyznaczanie indywidualnych celów

• Ustalenie profilu osobowościowego uczestnika projektu

• Pomoc w rozwoju interpersonalnym (poprzez identyfikację potencjału i obszarów rozwojowych oraz przeprowadzanie ćwiczeń/ warsztatów/ treningów umiejętności interpersonalnych)

• Przygotowanie do podjęcia zatrudnienia oraz monitoring i wsparcie podczas zatrudnienia w nowym miejscu pracy

• Wsparcie dla uczestników w całym okresie trwania projektu

• Kontakt z pracodawcami i instytucjami rynku pracy

• Poszukiwanie stażu oraz zatrudnienia dla uczestników projektu

WYMAGANIA

• Wymagamy doświadczenia i wykształcenia w zakresie coachingu i psychologii - warunek konieczny

• Mile wdzianie doświadczenie w pośrednictwie pracy

• Istotna jest łatwość nawiązywania relacji i umiejętność współpracy z różnymi typami osobowości.

• Bardzo cenimy doświadczenie w pracy z osobami bezrobotnymi

• Prawo jazdy kat. B – często będziesz musiał/a dotrzeć do uczestników projektu mieszkających na terenie województwa

OFERUJEMY

• Pracę na pół etatu, z interesującymi zadaniami i bardzo częstym kontaktem z ludźmi

• Zdobycie cennego doświadczenia poprzez udział w ciekawym projekcie i bezpośredni wpływ na rozwój osobisty uczestników projektu

• Narzędzia niezbędne do pracy