Specjalista ds. rozliczeń projektów UE

Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie doradztwa personalnego oraz szkoleniowego wsparcia przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dekady. Jesteśmy agencją doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9748.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ROZLICZEŃ PROJEKTÓW UE

Miejsce pracy: Opole, woj. opolskie

OBOWIĄZKI

• rozliczanie projektów współfinansowanych ze środków UE

• przygotowywanie wniosków o płatność, harmonogramów płatności, harmonogramów rzeczowo-finansowych oraz pozostałych dokumentów wymaganych od IP

• kontrolę wydatkowanych środków finansowych – prowadzenie dokumentacji oraz korespondencji wewnętrznej oraz zewnętrznej związanej z realizacją i rozliczaniem projektu UE

• archiwizację dokumentacji rozliczeniowej projektu

• ścisłą współpracę z Klientami/ beneficjentami  oraz IP w zakresie rozliczania Wniosków

WYMAGANIA

• Min. 2 letnie doświadczenie w rozliczaniu projektów unijnych – warunek konieczny

• Znajomość aktualnych wytycznych horyzontalnych i programowych dla RPO WO 2014-2020 (będzie weryfikowane przez Pracodawcę podczas rozmowy rekrutacyjnej);

• odpowiedzialność, samodzielność i dokładność w wykonywaniu zleconych zadań

• umiejętność analitycznego myślenia

• dobra organizacja pracy

• wykształcenie wyższe

• umiejętność współpracy z klientem/ beneficjentem

• biegła obsługa komputera, w szczególności pakietu MS Office

• czynne prawo jazdy

OFERUJEMY

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z dodatkowym systemem premiowym

• możliwości rozwoju w szybko rosnącej firmie

• udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje

• pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole

• wsparcie współpracowników w adaptacji

• pracę w nowoczesnym biurze

• udział w cyklicznych spotkaniach dla zespołu (imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne, wspólne wyjścia na wydarzenia kulturalne)