Operator wózka widłowego (m/f) – Wustermark (okolice Berlina)

Operator wózka widłowego (m/f) – Wustermark (okolice Berlina)   Poszukujemy operatorów wózków widłowych (m/f) dla naszego Klienta – firmy spedycyjnej w Wustermark (okolice Berlina).

Oferujemy:
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • stawkę 9,50 €/godz. plus dodatki
  • pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku (38 h tygodniowo)
  • długoterminową współpracę
  • pracę w miłej atmosferze
  • wsparcie przy załatwianiu formalności

Zakres obowiązków:
  • rozładunek i załadunek towarów
  • obsługa wózka widłowego (wysoki skład)
  • ogólne prace magazynowe

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na wózku widłowym (min. 1 rok)
  • uprawnienia na wózek widłowy
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • prawo jazdy i własny samochód
  • sumienność i odpowiedzialność

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: rekrutacja.berlin@wackler-gorup.de

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2018-01-15
Oferta ważna do: 2018-02-12
Branże: Logistyka;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 1435 - 1435 zł brutto