Obsługa zamówien/Wsparcie techniczne NIEMIECKI 5500- 6000PLN

Obsługa zamówień lub wsparcie techniczne w Warszawie  Wyślij nam swoje CV, aby wykorzystywać swoje zdolności językowe w codziennej pracy! WYMAGANIA
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office
  ZADANIA
  • Kontakt z użytkownikami końcowymi systemu
  • Logowanie i zarządzanie wnioskami
  • Wsparcie i pomoc użytkownikom, dokonywanie wstępnej oceny i diagnozowanie problemów
  • Raportowanie do systemu
  OFERUJEMY
  • Międzynarodową atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy w WARSZAWIE
  • Stabilne warunki pracy
  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie brutto w wysokości 5500 – 6000 PLN w zależności od poziomu języka B2-C1/C2
  Prosimy przesłać CV na adres email JOBS@PERSONNELANDMEDIA.COM     Polub nas na https://www.facebook.com/Personnel-and-Media-Solutions-117243798912757/
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2018-01-16
Oferta ważna do: 2018-02-13
Branże: Call center / Obsługa klienta;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy
Wynagrodzenie: 6000 - 6000 zł brutto