Pracownik stolarni

OFERTA DOBORU PERSONALNEGO

Agencja Zatrudnienia WORK SYSTEM NR CERT 8980 aktualnie poszukuje dla jednego ze swoich klientów, osób do pracy na stanowisku:

Obowiązki:

- obsługa maszyn stolarskich,

- obróbka płyt wiórowych,

- wiercenie, oklejanie.

Oczekiwania:

- chęć do pracy,

- gotowość do podjęcia pracy zmianowej,

- dyspozycyjność od poniedziałku do soboty,

- doświadczenie na w/w lub podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

Oferta:

- praca w systemie dwóch zmian 6-14 i 14-22,

- praca od poniedziałku do soboty (w soboty praca w godzinach 6-14),

- zatrudnienie bezpośrednio przez firmę,

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia ZUS na okres próbny, po okresie próbnym zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- stawka uzależniona od posiadanego doświadczenia.

 Miejsce wykonywania zlecenia: Konstantynów Łódzki

Aby aplikować, proszę o przesłanie CV wraz z aktualną klauzulą na adres mailowy magdalena.golebiewska@worksystem.com.pl wpisując w tytule "Pracownik stolarni"
Data dodania: 2018-01-16
Oferta ważna do: 2018-02-13
Branże: Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny