Magazynier Zmianowy

Distribev Sp. z o.o. jest częścią Grupy Orbico i zajmuje się bezpośrednią dystrybucją i sprzedażą produktów do Klientów detalu tradycyjnego i gastronomii. Posiada szeroką ofertę ponad 1300 pozycji asortymentowych z kategorii alkohol i napoje bezalkoholowe producentów krajowych i zagranicznych m.in. Grupy Żywiec.

Poszukujemy osób na stanowisko:
MAGAZYNIER ZMIANOWY

Miejsce pracy: Szczecin

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Fit Profit, bony dla dzieci, deputat świąteczny)
  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego w dużej firmie o rozpoznawalnych markach.

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie podległym zespołem na zmianie (4 os.)
  • Rozliczanie pracy kierowców
  • Realizacja przyjęć i wydań towaru; sprawdzanie kompletacji towaru
  • Dzienne inwentaryzacje
  • Dbałość o bezpieczeństwo ludzi, sprzętu i towarów na  zmianie

Wymagania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu niewielkim zespołem
  • Uprawnienia i doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00)
  • Odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość
  • Umiejętność obsługi komputera

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY PRZESYŁAĆ CV NA ADRES EMAIL: kamila.blachut@orbico.com

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie zUstawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883
Data dodania: 2018-01-23
Oferta ważna do: 2018-02-20
Branże: Gastronomia; Logistyka; Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2600 - 2800 zł brutto