Magazynier Zmianowy

Distribev Sp. z o.o. jest częścią Grupy Orbico i zajmuje się bezpośrednią dystrybucją i sprzedażą produktów do Klientów detalu tradycyjnego i gastronomii. Posiada szeroką ofertę ponad 1300 pozycji asortymentowych z kategorii alkohol i napoje bezalkoholowe producentów krajowych i zagranicznych m.in. Grupy Żywiec.

Poszukujemy osób na stanowisko:
MAGAZYNIER ZMIANOWY

Miejsce pracy: Szczecin

Oferujemy:

Zakres obowiązków:

Wymagania:

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY PRZESYŁAĆ CV NA ADRES EMAIL: kamila.blachut@orbico.com

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie zUstawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883

Data dodania: 2018-01-23
Oferta ważna do: 2018-02-20
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2600 - 2800 zł brutto
Możliwość pracy zdalnej: NIE

Distribev Orbico

kamila.blachut@orbico.com