Junior Front-End Developer

Nasza firma to wyróżniający się zespół pasjonatów, operujących w branży web, mobile, a wkrótce także prototyping. Współpracujemy z najbardziej znanymi firmami z branży Sport Betting oraz najlepszymi agencjami reklamowymi
na świecie. Nasze portfolio klientów rozciąga się od Australii po Stany Zjednoczone. Nasze produkty można oglądać nie tylko w sieci, można się na nie natknąć na ekranach w kasynie, w salonach bettingowych w całej europie, a nawet
w telewizji czy na ścianie budynku.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Junior Front-End Developer

Oferujemy:

Zakres obowiązków:

Wymagamy znajomościJeśli wyróżniają Cię:
Aplikuj! Czekamy właśnie na Ciebie.

Jeżeli masz inny profil specjalizacji, np operujesz głównie w React/Redux, również prześlij swoje CV.
Jeśli nie masz jeszcze doświadczenia w wymienionych technologiach ale chciałbyś spróbować swoich sił to nie masz się czym przejmować. Stawiamy na rozwój, dlatego zawsze istnieje możliwość odbycia stażu w naszej firmie.

CV prześlij w odpowiedzi na adres anita.gromek@tdsoft.pl wraz z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Data dodania: 2018-01-30
Oferta ważna do: 2018-02-27
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 3500 - 12000 zł brutto
Możliwość pracy zdalnej: TAK

TDSOFT Sp. Z O.O.

anita.gromek@tdsoft.pl