Asystent w dziale obsługi klienta

Obowiązki:

  • przyjmowanie i realizacja zamówień klientów
  • ścisły kontakt z działem sprzedaży
  • realizację celów sprzedażowych określonych przez firmę
  • budowanie pozytywnych relacji z klientem
  • nadzór nad dokumentami
  • dbanie o pozytywny wizerunek firm

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta lub sprzedaży
  • wysoka kultura osobista i zdolności komunikacyjne
  • kreatywność
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność aktywnego słuchania i reagowania na potrzeby klienta

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: a.soluch@2×3.pl do 20.02.2018
W tytule wiadomości prosimy wpisać: Asystent w dziale obsługi klienta
Data dodania: 2018-02-02
Oferta ważna do: 2018-03-02
Branże: Administracja Biurowa; Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Asystent