Monter palet

Firma 2×3 S.A. istnieje na rynku od 1996 r. Z sukcesem zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości produktów komunikacji wizualnej z przeznaczeniem dla biura, szkoły, instytucji administracji publicznej, przedsiębiorstw różnych branż, rynku reklamowego, jak również do użytku domowego.

Obowiązki:

  • praca na produkcji przy montażu palet oraz skrzyniopalet
  • obsługa narzędzi (po krótkim przeszkoleniu)
  • kontrola jakości produktu
  • prace porządkowe na stanowisku pracy

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • motywacja oraz zaangażowanie do pracy
  • sumienność i dokładność, zdolności manualne, sprawność fizyczna
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe (osoby z doświadczeniem)

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki pracy
  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • dodatki premiowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Zapraszamy do złożenia CV na adres: rekrutacja@2×3.pl
W tytule wiadomości prosimy wpisać: Monter palet
Data dodania: 2018-02-02
Oferta ważna do: 2018-03-02
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny