Lider magazynu

Główne zadania:

  • Organizacja pracy grupy pracowników
  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem
  • Dokładność, dyscyplina i uczciwość w powierzonej pracy
  • Realizację procesów załadunku/rozładunku oraz nadzór
  • Kontrolę stanu magazynowego oraz inwentaryzację

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Uprawnienia na wózek widłowy
  • Dobra organizacja pracy oraz skrupulatność
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość specyfiki pracy zmianowej
  • Znajomość programów klasy ERP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie
  • umowę o pracę na pełen etat- po okresie próbnym
  • możliwości rozwoju
  • miłą atmosferę
Zapraszamy do złożenia CV na adres: k.malecki@2×3.pl
W tytule wiadomości prosimy wpisać: Lider Magazynu
Data dodania: 2018-02-02
Oferta ważna do: 2018-03-02
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Kierownik