Magazynier / kontroler

Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie:

Zadania:

  • rozładunek, kontrola zgodności i jakości dostaw materiału
  • kontrola zgodności i jakości przygotowanego towaru do produkcji
  • przyjmowanie towaru na podstawie dokumentów dostawy
  • przestrzeganie procedur bezpieczeństwa,
  • zabezpieczanie towaru w magazynach
  • uczestnictwo w okresowej inwentaryzacji

Wymagania:

  • uprawnienia na wózek widłowy będą dodatkowym atutem
  • Dobra organizacja pracy oraz skrupulatność
  • dyspozycyjność
  • znajomość specyfiki pracy zmianowej i doświadczenie w pracy na magazynie będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie
  • umowę o pracę na pełen etat- po okresie próbnym
  • możliwości rozwoju
  • miłą atmosferę
Zapraszamy do złożenia CV na adres: k.malecki@2×3.pl
W tytule wiadomości prosimy wpisać: Magazynier / Kontroler
Data dodania: 2018-02-02
Oferta ważna do: 2018-03-02
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista