Elektromechanik

Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie:

Zadania:

  • Nadzór nad pracą maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac
  • Wykonywanie napraw maszyn i urządzeń
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonanymi naprawami i przeglądami

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie o kierunku elektromechanik, automatyk lub pokrewne
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, czytania schematów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych
  • Wiedza z zakresu budowy maszyn, automatyzacji produkcji, elektroniki, elektryki, pneumatyki i mechaniki
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy zespołowej i dobra organizacja własnej pracy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziane uprawnienia SEP

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • akceptujesz pracę na 2 zmiany
  • Stabilne warunki zatrudnienia
Zapraszamy do złożenia CV na adres: m.pieczonka@2×3.pl
W tytule wiadomości prosimy wpisać: Elektromechanik
Data dodania: 2018-02-02
Oferta ważna do: 2018-03-02
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny