SERWISANT / INSTALATOR do stałej współpracy B2B

Opis: SERWISANT / INSTALATOR, do stałej współpracy

nr ref: SI/01/2018/PL

Miejsce pracy:
Poszukujemy osób do współpracy w wielu polskich miastach takich jak: Wrocław, Szczecin, Poznań, Rzeszów, Kraków, Katowice, Lublin, Białystok, Gdańsk, Toruń, Olsztyn, Warszawa (ogólnie mazowieckie).

Opis stanowiska:

• Instalacja i konfiguracja Systemów Niskoprądowych m.in. Sygnalizacji Włamania i Napadu,

• Systemów Kontroli Dostępu i Systemów Telewizji Przemysłowej (SSWiN, SKD i CCTV),

• AUDIO / VIDEO,

• modernizacje oświetlenia.

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy w ww. obszarze.

• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

• Stałe zlecenia serwisowe, a w przypadku większych projektów udział w instalacjach, przebudowach itp.

• Umowa zlecenie / f-vat (B2B)

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać online na adres:

sostrowska@festechnologia.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Data dodania: 2018-02-09
Oferta ważna do: 2018-03-09
Branże: Inżynieria / technologia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Specjalista