Programista - zapraszamy do aplikowania

Poszukujemy PROGRAMISTY, który lubi dzielić się wiedzą i wzbogacać swoje doświadczenie zawodowe   Zatrudnienie na umowę o pracę dla firmy we Wrocławiu, lidera wysoko zaawansowanych technicznie przemysłowych drukarek

ZADANIA:
Opracowywanie nowych rozwiązań komunikacyjnych, sterujących, prezentacyjnych Pisanie oprogramowania na komputery PC lub na mikrokontrolery i procesory (programowanie embedded)
Uruchamianie wersji prototypowych i modeli nowych rozwiązań (badania, testy, proponowanie i wprowadzanie zmian) Pisanie programów i skryptów na potrzeby wewnętrzne

WYMAGANIA: Programowanie (minimalnie język C, C++) Mile widziana znajomość: - Linux (podstawowa wiedza z zakresu obsługi i działania systemu) - Platformy Microsoft .NET Framework - Programowania z wykorzystaniem biblioteki QT - Programowania webowego (php, html, sql itp.)

 Zapraszamy do przesłania CV w tytule PROGRAMISTA jobs@personnelandmedia.com   Polub nas na https://www.facebook.com/Personnel-and-Media-Solutions-117243798912757/

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2018-02-13
Oferta ważna do: 2018-03-13
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 7000 - 10000 zł brutto
Możliwość pracy zdalnej: NIE

PMSolutions

jobs@personnelandmedia.com