HR in Time

Niemcy
22885 Barsbüttel

Kierowca/Dostawca kat.C (k/m)

Nasza firma....

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Oferujemy:

  • stała umowa o pracę na warunkach niemieckich (niemiecki podatek i ubezpieczenie)
  • możliwość przejecia przez naszego klienta
  • atrakcyjne miejsce pracy w renomowanej firmie na terenie Niemiec
  • opieka oraz profesjonalne i nieodpłatne doradztwo polskojęzyczne przez cały okres zatrudnienia w Niemczech
  • zapewnione zakwaterowanie, płatne 12,85€ za osobę/dzien
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (przynajmniej A2) jest warunkiem koniecznym!

Zakres obowiązków:
  • lokalne rozwożenie towarów zgodnie z wyznaczonym planem trasy
  • załadunek i rozładunek towarów
  • odpowiedzialność za zabezpieczenie towaru
  • utrzymanie pojazdu w czystości
  • czysty i schludny wygląd
  • dbalość o dobry stosunek do klienta jest oczywisty

Wymagania:
  • wieloletnie doświadczenie jako kierowca zawodowy (transportery)
  • prawo jazdy kat. C (do 12 ton)
  • karta kierowcy
  • dobra sprawność fizyczna pozwalająca na załadunek i rozładunek

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: ___________

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Data dodania: 2018-02-13
Oferta ważna do: 2018-03-13
Branże: Logistyka;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny