Konsultant Telefoniczny

Jesteśmy firmą, która od 18 lat realizuje prestiżowe projekty w branży call-trading – obecnie dynamicznie rozwijającej się gałęzi sprzedaży. Stawiamy na innowacyjne metody, zarówno w świadczeniu usług dla naszych partnerów, jak i również w tworzeniu atrakcyjnego i przyjaznego miejsca pracy dla naszych pracowników.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Telefoniczny Doradca Klienta

 Korzyści:

- stabilna praca w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie,
- wynagrodzenie podstawowe na poziomie 13,70 zł br/h,
- atrakcyjne prowizje wypłacane w każdym miesiącu,
- autorskie szkolenia podnoszące kwalifikacje,
- awansu już po pół roku pracy,
- bardzo dobre warunki pracy: pokój rozrywki, firmowy book-crossing, aplikacja rabatowa dla Pracowników, karta Multisport Plus.

Zakres zadań:

- prowadzenie telefonicznych rozmów handlowych ze stałymi klientami,
- informowanie o nowych rozwiązaniach, promocjach oraz dodatkowych usługach przeznaczonych dla klientów T-Mobile,
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Profil Kandydata:

- wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
- zdolność szybkiego uczenia się,
- umiejętność sprawnej obsługi komputera,
- gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji,
- odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane zadania,
- nastawienie na efektywną realizację powierzonych zadań,
- energia w działaniu i optymizm,
- dyspozycyjność do pracy w wymiarze pełnego etatu.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: praca@ctdp.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2018-02-13
Oferta ważna do: 2018-03-13
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 2100 - 5000 zł brutto
Możliwość pracy zdalnej: NIE

CTDP

praca@ccenter.pl