Pracownik Produkcyjny

OFERTA DOBORU PERSONALNEGO

Agencja Zatrudnienia WORK SYSTEM nr cert 8980 poszukuje dla jednego ze swoich klientów osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Obowiązki:

- obsługa maszyn do przetwórstwa szkła budowlanego,

- praca na stanowiskach w zakresie obróbki szkła (rozkrój, szlifowanie, hartowanie, laminowanie).

Oczekiwania:

- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku, czasami w soboty,

- dyspozycyjność do pracy w systemie II zmian,

- sumienność, dokładność, uczciwość.

Oferta:

- praca na dwie zmiany w godzinach 6-14 i 14-22 od poniedziałku do piątku, sporadycznie w soboty,

- zatrudnienie bezpośrednio w firmie na podstawie umowy o pracę,

- wynagrodzenie w wysokości 2200 zł netto miesięcznie.

 Miejsce wykonywania zlecenia: Zgierz
Data dodania: 2018-02-13
Oferta ważna do: 2018-03-13
Branże: Kontrola jakości; Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2800 - 3200 zł brutto