Handlowiec, doradca klienta

BAG Polska Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą specjalizującą się w dostarczaniu nowoczesnych technologii dla rolnictwa. Jesteśmy liderem rynku w dziedzinie konserwacji zbóż i pasz w rękawach foliowych. W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- sprzedaż maszyn rolniczych oraz rozwiązań systemowych związanych z magazynowaniem płodów rolnych w gospodarstwach
- utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami firmy
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania:
- wyższe wykształcenie rolnicze
- znajomość rynku rolnego i techniki rolniczej (mile widziane własne gospodarstwo rolne)
- umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
- duża samodzielność i efektywność

Oferujemy:
- ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- umowę o pracę
- atrakcyjny system wynagrodzeń, skorelowany ze sprzedażą

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca@bagpolska.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2018-02-21
Oferta ważna do: 2018-03-21
Branże: Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono