Specjalista ds. rekrutacji z językiem niemieckim

Agencja pracy APN poszukuje osoby do pracy w biurze w centrum Opola.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko
specjalista ds. rekrutacji z językiem niemieckim

Oferujemy:
  • umowa o pracę,
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji,
  • stabilne zatrudnienie

Zakres obowiązków:
  • obsługa klienta: informowanie o aktualnych ofertach pracy, przyjmowanie i selekcja aplikacji, budowanie bazy kandydatów,
  • aktywne poszukiwanie kandydatów na rynku,
  • rekrutowanie pracowników dla kontrahentów zagranicznych w branży produkcyjnej, budowlanej, metalowej i stoczniowej,
  • podpisywanie umów,
  • poszukiwanie nowych możliwości pozyskiwania kandydatów,
  • zamieszczanie ogłoszeń na portalach internetowych,
  • aktywny kontakt z przedstawicielami kontrahentów zagranicznych firmy APN,
  • reprezentowanie firmy na targach pracy

Wymagania:
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • obsługa komputera wraz z pakietem MS Office,
  • komunikatywność,
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • umiejętność pracy w zespole oraz pracy pod presją czasu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: rash@apnopieka.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2018-02-22
Oferta ważna do: 2018-03-22
Branże: Administracja Biurowa; Call center / Obsługa klienta;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Specjalista