Przedstawiciel handlowy - branża farmaceutyczna

Pharmadot jest niezależną instytucją wspierającą rynek medyczno-farmaceutyczny. Współpracujemy z największymi sieciami aptecznymi oraz producentami farmaceutycznymi.

W związku z rozbudową naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko Przedstawiciela Farmaceutyczno-Medycznego (12 etatu)

Teren pracy:
województwo opolskie i dolnośląskie (konkretne miasta)

Opis stanowiska:
- kreowanie pozytywnego wizerunku rekomendowanych sieci aptecznych w środowisku medycznym,
- promowanie rekomendowanych produktów w środowisku lekarskim,
- budowanie oraz podtrzymywanie pozytywnych relacji ze środowiskiem lekarskim oraz farmaceutycznym na danym terenie,
- współtworzenie unikalnego na skalę krajową projektu na rynku farmaceutycznym.

Od kandydatów oczekujemy:
- dyspozycyjności od 15 marca,
- wykształcenia średniego lub wyższego (kierunki okołomedyczne będą dodatkowym atutem),
- doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego (mile widziane doświadczenie z branży medycznej, farmaceutycznej),
- komunikatywności i umiejętności nawiązywania kontaktów,
- determinacji i pozytywnego nastawienia na osiągnięcie wyznaczonych celów,
- odpowiedzialności i samodzielności,
- prawa jazdy kategorii B,
- mile widziana znajomość lokalnego rynku farmaceutycznego lub medycznego.

W zamian oferujemy:
- formę zatrudnienia dostosowaną do Ciebie (preferujemy współpracę b2b)
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- samochód służbowy oraz telefon komórkowy,
- szkolenie wprowadzające,
- realny wpływ na działanie firmy,
- dużą samodzielność w działaniu i ambitne wyzwania,
- możliwość współtworzenia innowacyjnego projektu na rynku farmaceutycznym.
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji na adres rekrutacja@pharmadot.pl .

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Pharma Dot sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Data dodania: 2018-02-22
Oferta ważna do: 2018-03-22
Branże: Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Część etatu
Poziom stanowiska: Nie określono