czt moderator

Nasza firma....
vDesk
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

czat moderator- wymagana jest komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • What you can expect from us:

    ➢ A legitimate working environment.
    ➢ Prompt payment on a monthly basis through an online banking service. ➢ Above-average, performance-based pay.
    ➢ Extensive training before start date.
    ➢ A personal contact available on Skype during most of the day.
    ➢ Long-term project.

Zakres obowiązków:
  • The job consist of chatting with customers on a web-based platform. This is a work-from-home position!

Wymagania:
  • To become a vDesk moderator you must:
  • ➢ BE A NATIVE POLISH SPEAKER!!!
  • ➢ Have good written communication skills in English. ➢ Be at least 18 years old.
    ➢ Be able to work as a freelancer.
    ➢ Be open minded, with a good sense of humour.
    ➢ Able to work night time and weekends, depending on available shifts.
    ➢ Willingness to work at least 36 hours per week. ➢ Must own computer with strong and reliable internet connection
    ➢ Basic computer skills such as most common Web browsers, Skype and Office.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: daria@vdesk.com

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Data dodania: 2018-02-23
Oferta ważna do: 2018-03-23
Branże: Call center / Obsługa klienta; IT - Internet;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy
Wynagrodzenie: 1200 - 2000 zł brutto
Możliwość pracy zdalnej: TAK