Pracownik hali z uprawnieniami na wózki widłowe Wrocław

Nasza firma ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629)  firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

                   Pracownik hali z uprawnieniami na wózki widłowe

                                          Miasto: Wrocław

Oferujemy:
  • umowa zlecenie
  •  praca w godzinach 7:00-15:00 od pn.-pt.
  • stawka 16,50 brutto/h
  • praca od zaraz

Zakres obowiązków:
  • prace magazynowe
  • załadunek-rozładunek samochodów dostawczych

Wymagania:
  • uprawienia do obsługi wózków jezdniowych
  • pełnoletność
  • dyspozycyjność
  • rzetelność
  • aktualna książeczka do badań sanitarno epidemiologicznych

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: ogloszenia@issp.pl
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”
Data dodania: 2018-03-02
Oferta ważna do: 2018-03-30
Branże: Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2100 - 2100 zł brutto