Account Manager

Seo4 net poszukuje Account Managera

Jeśli lubisz telefoniczny i mailowy kontakt z klientami, tak aby czuli się zaopiekowani i szczęśliwi, jeśli potrafisz utrzymać zadowolenie naszych klientów na najwyższym poziomie czytaj dalej.

Poszukujemy osoby, której zakres obowiązków będzie koncentrował się wokół:

opieki nad obecnymi klientami firmy (budowanie i utrzymywanie relacji, dbanie o biznesowe efekty działań dla klientów);oferowania klientom najlepszych pod względem efektów rozwiązań (“będzie Pan zadowolony”);
zapewnianiu przepływu informacji pomiędzy zespołem a klientem;

Czego potrzeba by TO robić efektywnie?

doświadczenia w zakresie budowania relacji z klientami w obszarze SEO (minimum 6 miesięcy i udokumentowane sukcesy);

znajomości branży SEO (czyli przynajmniej teoretycznej wiedzy na temat metod pozycjonowania) i zafascynowania nią (musisz “czuć” SEO);
umiejętności komunikacyjnych na najwyższym poziomie (łatwość wysławiania, precyzja myśli, konkret i umiejętność wyjaśniania skomplikowanych rzeczy prostym językiem);

Oferujemy:

wygodne biuro
 (nowoczesny apartamentowiec, klimatyzowane biuro);

stałą możliwość rozwoju w zakresie nowych technologii i standardów;
nowoczesne narzędzia do komunikacji z klientem oraz analizy efektywności działań;
wynagrodzenie z bonusem za efekty;
wsparcie pasjonatów, którzy kochają to co robią (piątki nas cieszą, ale poniedziałki nie są dramatem);Zainteresowane i spełniające kryteria osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z krótkim opisem doświadczenia w zakresie budowania relacji z klientami SEO.

Benefity
Wygodne, klimatyzowane biuro w centrum Krakowa, nowoczesne narzędzia pracy i wsparcie pasjonatów to nie wszystko. W ofercie dla naszych pracowników mamy również:
Pakiet Multisport;
Prywatne ubezpieczenie zdrowotne; Bezpłatne wejściówki do krakowskiego ZOO (Można odwiedzić naszych podopiecznych pandę małą i zebrę Chapmana, które sponsorujemy. Oczywiście warto zobaczyć również inne zwierzęta);
Możliwość pracy zdalnej 2 dni w miesiącu;
Data dodania: 2018-03-06
Oferta ważna do: 2018-04-03
Branże: IT - e-commerce; IT - Internet; Marketing;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 2500 - 3000 zł brutto