Inżynier SQA

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Wykroty
nr ref.: 8573/SQA
adres e-mail: wroclaw@experumhr.pl

Wymagania:

•    wykształcenie techniczne,

•    min. 2-letnie doświadczenie w obszarze jakości w przemyśle,

•    znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (komunikowanie się z zagranicznym działem spółki),

•    znajomość wymagań ISO/TS 16949 oraz ISO 14001,

•    znajomość podstawowych narzędzi jakościowych,

•    umiejętność analitycznego oraz prognostycznego myślenia umiejętności negocjacyjne,

•    rzetelność i samodzielność w prowadzeniu powierzonych zadań,

•    dyspozycyjność względem podróży służbowych (również za granicę).

Obowiązki:

•    przygotowywanie, aktualizacja oraz bieżące prowadzenie dokumentacji jakościowej wyznaczonych projektów,

•    kierowanie reklamacji do dostawców, bieżące kontakty z dostawcami w sprawach jakościowych,

•    przeprowadzanie oraz dokumentowanie audytów procesów wewnętrznych i zewnętrznych,

•    udział w audytach wewnętrznych zgodnie z normami ISO/TS 16949 oraz specyficznymi wymaganiami Spółki,

•    realizacja wymagań  ZSZ zgodnego z wymaganiami norm ISO 14001 i ISO/TS 16949,

•    analiza pojawiających się nieprawidłowości i niezgodności (zarządzanie raportami 8D),

•    aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań i ulepszeń (KAIZEN),

•    nadzorowanie otwartych kwestii związanych z wdrożeniem nowych projektów (APQP),

•    zatwierdzanie nowych produktów (PPAP) oraz zmian w istniejących produktach i procesach,

•    zarządzanie na poziomie zakładu systemem IMDS,

•    współpraca z działami R&D, Produkcji, Jakości i Logistyki oraz działem Finansów podczas wykonywania projektów,

•    przestrzeganie kodeksu pracy, polskiego prawa i zasad obowiązujących w firmie,

•    odbywanie podróży służbowych, również zagranicznych,

•    monitorowanie oraz raportowanie rezultatów pracy przełożonemu.

Nasz Klient oferuje:

•    umowę o pracę oraz wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań,

•    możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

•    częściowy zwrot kosztów dojazdu,

•    premię frekwencyjną oraz roczną,

•    pracę w zgranym, doświadczonym oraz chętnie dzielącym się wiedzą zespole,

•    prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport.

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV i listu motywacyjnego) wraz z podaniem numeru referencyjnego w temacie wiadomości na adres e-mail: wroclaw@experumhr.pl

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Data dodania: 2018-03-08
Oferta ważna do: 2018-04-05
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono