COVERIS RIGID POLSKA SP. Z O.O.

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Grupa COVERIS RIGID specjalizuje się w produkcji sztywnych cienkościennych opakowań z tworzyw sztucznych  i jest wiodącym producentem opakowań w Europie centralno-wschodniej. W skład dywizji wchodzi obecnie 21 fabryk w 14 krajach w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

NR REF. PRODUKCJA 2018

Oferujemy:
zatrudnienie na umowę o pracę,
dodatek za system czterobrygadowy – 16% płacy zasadniczej,
premię miesięczną uzależnioną od poziomu realizacji ustalonych wskaźników produkcyjnych,
pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie urlopu, wypoczynku dziecka, impreza mikołajkowa wraz z paczkami dla dzieci pracowników itd.),
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
duże możliwości rozwoju dla najlepszych.

Zakres obowiązków:
 w początkowej fazie zatrudnienia pakowanie produktów przy linii produkcyjnej,
docelowo, po zakończenia procesu szkolenia TWI - samodzielna obsługa maszyn produkcyjnych,bieżące wypełnianie raportów i dokumentacji produkcyjnej,
dbałość o przestrzeganie ustalonych standardów produkcyjnych i jakościowych,
utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy,
przestrzeganie procedur dotyczących bezpieczeństwa pracy i p.poż, dbałość o jakość produkowanego i pakowanego wyrobu.Wymagania:
wykształcenie minimum zawodowe,
gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym,
mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych,książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych,zdolności manualne, umiejętność pracy w grupie, zaangażowanie i chęć rozwoju

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: HR.Rigidpl@coveris.com

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2018-03-09
Oferta ważna do: 2018-04-06
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny