Radca prawny

Radca prawny / prawnik

Grupa Havre poszukuje osoby chętnej do podjęcia współpracy w charakterze prawnika wewnętrznego przedsiębiorstwa, świadczącego usługi na rzecz Spółki i powiązanych z nią spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółek komandytowo – akcyjnych.

Zakres obowiązków :

[1] reprezentowanie spółek w postępowaniach administracyjnych, sądowoadministracyjnych, sądowych (w szczególności postępowania gospodarcze i egzekucyjne),
[2] przygotowanie lub opiniowanie projektów umów oraz udział w negocjacjach z kontrahentami spółek,
[3] przygotowanie lub opiniowanie dokumentów na potrzeby przedsiębiorstwa pod kątem zgodności z obowiązującym prawem, w tym dokumentacji korporacyjnej (uchwały organów spółek, nadzorowanie zmian w rejestrach),
[4] bieżąca obsługa prawna spółek, w tym analizowanie zmian w obowiązujących przepisach, udzielanie porad prawnych związanych z bieżącą działalnością spółek,
[5] współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi Spółek oraz kancelariami zewnętrznymi.

Wymagania :
[1] uprawnienia radcy prawnego lub adwokata,
[2] minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku prawnika wewnętrznego lub prawnika w kancelarii prawnej specjalizującej się w obsłudze prawnej przedsiębiorstw,
[3] praktyczna znajomość prawa materialnego i procesowego cywilnego, prawa gospodarczego i handlowego, prawa materialnego i procesowego administracyjnego,
[4] dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego pozwalająca na analizę i negocjowanie umów,
[5] dyspozycyjność 5 dni w tygodniu (możliwość uzgodnienia innych zasad),
[6] umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, samodzielność i inicjatywa w działaniu.

Oferujemy :
[1] współpracę w oparciu o umowę świadczenia usług,
[2] możliwość rozwoju i praktyki zawodowej przy realizacji interesujących zamierzeń inwestycyjnych,

Kandydaci zainteresowani ofertą współpracy proszeni są o przesłanie CV (w formacie PDF, plik opisany nazwiskiem i imieniem), nie później niż do dnia 23 marca 2018 roku, w tytule wiadomości wpisując numer referencyjny RadcaKrk/2018 na adres:

rekrutacja.ihl@gmail.com

Więcej informacji na temat przedsiębiorstwa  :  http://www.havre.pl/

W treści CV powinna znajdować się następująca klauzula : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych. Oświadczam, że dane osobowe udostępniłem dobrowolnie oraz zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści przekazanych danych osobowych oraz o prawie ich poprawiania i aktualizowania."

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Data dodania: 2018-03-09
Oferta ważna do: 2018-04-06
Branże: Prawo;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Specjalista