PRACA w EuCO S.A. - Przedstawiciel ds. Odszkodowań 3000 - 15000zł/m

Europejskie Centrum Odszkodowań SA (EuCO) jest liderem rynku odszkodowań w Europie Środkowo-Wschodniej. Wspiera osoby poszkodowane w wypadkach oraz ich bliskich w uzyskaniu należnych świadczeń od Towarzystw Ubezpieczeniowych. Grupa Kapitałowa EuCO działa na terenie Polski, Czech, Słowacji, Węgier i Rumunii. Od momentu powstania w 2004 roku, EuCO pomogło 250 tysiącom osób i uzyskało dla nich ponad 1,7 mld złotych odszkodowań. Spółka współpracuje z ponad 30 tysiącami agentów na terenie całego kraju oraz zatrudnia 200 pracowników w centrali w Legnicy. Od 2010 roku EuCO jest notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Przedstawiciel ds. Odszkodowań

Oferujemy:

  • - Szkolenie startowe z zakresu, gdzie i jak pozyskiwać klientów
    - Pracę z ogromną możliwością rozwoju finansowego i osobistego
    - Bieżące konsultacje spraw potencjalnych klientów
    - Elastyczny czas pracy
    - Satysfakcję z pracy
    - umowa zlecenie - nie wymagamy działalności gospodarczej
    - jasny i przejrzysty plan kariery zawodowej niezmienny od powstania firmy
    - bogaty system motywacyjny (auta, wyjazdy zagraniczne, premie, nagrody)

Zakres obowiązków:
  • Oferta skierowana jest zarówno do osób, które posiadają już pracę i szukają tylko dodatkowego źródła dochodu jak i do tych, którzy chcą pracować z nami pełnoetatowo.
    Jeśli szukasz zajęcia, które przy niskim nakładzie pracy pozwoli Ci dorobić kilkaset złotych do obecnej pensji to czytasz właściwe ogłoszenie.
    A jeśli uznasz kiedyś, że chciałbyś aby ta praca stała się Twoim podstawowym zajęciem, będziesz miał już swoje doświadczenie – usiądziemy i porozmawiamy.
  • Nasz specjalista dociera do osób, którym przysługuje odszkodowanie z polisy OC/AC/NNW, przedstawia ofertę i podpisuje umowę o dochodzenie roszczeń. Po podpisaniu umowy przez klienta, zadaniem specjalisty jest przesłanie dokumentacji do firmy. Po uzyskaniu odszkodowania dla klienta, otrzymuje on od firmy prowizję. Prowizja bywa imponująca, bo kwoty uzyskanych odszkodowań sięgają nawet kilkuset tysięcy złotych dla jednej osoby. To od Ciebie zależy ilu poszkodowanych obsłużysz, jeśli będziesz pracowity i ambitny możesz zarobić bardzo dużo, gdyż Twoim wynagrodzeniem jest PROWIZJA.

Wymagania:
  • - Wykształcenie - minimum średnie
    - Komunikatywności lub twardej chęci zmiany/przełamania
    - Prawa jazdy kat B
    - Trochę cierpliwości - sukces nie przychodzi nigdy po pierwszej próbie
    - Nastawienia na sukces i chęć poszerzania wiedzy
    - Mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: d.chrobak@euco.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Data dodania: 2018-03-09
Oferta ważna do: 2018-04-06
Branże: Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Nie określono
Wynagrodzenie: 1000 - 12000 zł brutto