Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem angielskim – Józefów k. Otwocka

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów – firmy produkcyjnej z branży kosmetycznej - poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem angielskim

Zakres obowiązków:

• Rozwijanie współpracy z obecnymi klientami,

• Pozyskiwanie nowych kontrahentów do współpracy,

• Przygotowywanie ofert,

• Przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej,

• Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy,

• Dbanie o wizerunek firmy poprzez profesjonalne podeście do wykonywanych zadań.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe licencjackie,

• Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie – poziom C1 (warunek konieczny ze względu na kontakt z klientem zagranicznym),

• Doświadczenie w pracy w dziale handlowym lub sprzedażowym,

• Podejście biznesowe, komunikatywność, umiejętności negocjacyjne,

• Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole,

• Dobra znajomość pakietu Ms Office,

• Gotowość do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy:

• Umowę o pracę na pełen etat, ubezpieczenie, benefity,

• Możliwość rozwoju zawodowego w znanej firmie o stabilnej pozycji na rynku,

• Pracę w młodym i międzynarodowym zespole,

• Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i doświadczenia,

• Narzędzia pracy,

• Miejsce pracy: Józefów k. Warszawy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres warszawa@jobhouse.pl z podaniem nr ref. SPRZED/ANG/JOZ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31, 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych.

Data dodania: 2018-03-12
Oferta ważna do: 2018-04-09
Branże: Administracja Biurowa; Call center / Obsługa klienta; Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista