PRACOWNIK PRALNI

Work System to Agencja Zatrudnienia działająca z powodzeniem na rynku łódzkim od 11 lat. Nasi doradcy posiadają szeroką znajomość rynku pracy, Ich wiedza poparta bogatym doświadczeniem pozwala nam na realizowanie projektów ze 100% powodzeniem.

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Agencja Zatrudnienia WORK SYSTEM nr cert 8980 poszukuje dla jednego ze swoich klientów osób na stanowisko:

Obowiązki:

- obsługa urządzeń pralni,

- sortowanie odzieży,

- prasowanie, układanie upranej odzieży,

- inne prace pomocnicze.

Oczekiwania:

- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku, ewentualnie w sobotę,

- gotowość podjęcia pracy w systemie 3 zmian,

- sumienność.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia ZUS,

- stawkę podstawową oraz dodatkową za pracę w porze nocnej,

- pracę w systemie 3 zmian od poniedziałku do piątku, ewentualnie w sobotę.

 Miejsce wykonywania zlecenia: Łódź - Widzew

Data dodania: 2018-03-13
Oferta ważna do: 2018-04-10
Branże: Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny