PRACOWNIK PRODUKCYJNY

OFERTA DOBORU PERSONALNEGO

Agencja Zatrudnienia WORK SYSTEM NR CERT 8980 dla jednego ze swoich klientów, zajmujących się chemią drukarską, aktualnie poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Obowiązki:

- prace pomocnicze na produkcji

- obsługa maszyn drukujących lub lakierniczych

- sporadycznie transport wyrobów wózkiem widłowym

Oczekiwania:

- doświadczenie w pracy na produkcji min. 1 rok

- wysoka motywacja do pracy

- sumienność

- pełna dyspozycyjność

- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferta:

- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- zatrudnienie bezpośrednio przez klienta

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- stawka podstawowa 16 zł brutto

- praca po 12h/dobę (system równoważny)

- zmiany 6-18 bądź 18-6

- praca od zaraz

Miejsce wykonywania zlecenia : Ozorków – gmina Zgierz
Data dodania: 2018-03-13
Oferta ważna do: 2018-04-10
Branże: Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2500 - 3000 zł brutto