Technik Laboratoryjny

OFERTA DOBORU PERSONALNEGO

Agencja Zatrudnienia WORK SYSTEM NR CERT 8980 poszukuje dla jednego ze swoich klientów osób na stanowisko:

Obowiązki:

-wykonywanie analizy chemicznej i fizycznej, zgodnie z instrukcją,

-tworzenie i interpretacja wykresów kontrolnych,

-wdrażanie i konserwacja sprzętu laboratoryjnego,

-wspieranie procesu opracowywania i walidacji nowych metod analitycznych.

Oczekiwania:

- minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

-wykształcenie minimum średnie (mile widziane wykształcenie techniczne w kierunku chemia, fizyka lub pokrewne)

-dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,

-znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

- sumienność, dokładność, uczciwość.

Oferta:

- praca w systemie jednej zmiany (7-15 lub 8-16),

- zatrudnienie bezpośrednio w firmie na podstawie umowy o pracę,

- wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia.

Miejsce wykonania zlecenia: Łódź-Widzew

Data dodania: 2018-03-13
Oferta ważna do: 2018-04-10
Branże: Inżynieria / technologia; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Asystent
Wynagrodzenie: 2500 - 4000 zł brutto